Index.php

From Tmplab

Najbardziej reprezentacyjną częścią budynku, elementem który jako pierwszy zwraca uwagę jest jego główna, przednia elewacja - czyli fasada. Elegancka, nowoczesna fasada podkreśla charakter danego budynku i zachęca do przekroczenia progu. W naszej bogatej ofercie znajdziesz najwyższej klasy konstrukcje aluminiowe: ściany osłonowe, Fasady oraz Fasady aluminiowe, które bez wątpienia okażą się niezastąpione przy budowie Twojego biura, sklepu czy nawet obiektu mieszkalnego.

Firma AL-TECH już od 2003 roku specjalizuje się w produkcji stolarki aluminiowej. Konstrukcja naszych fasad i ścian osłonowych opiera się na profilach z aluminium izolowanego. Jakie masz z tego korzyści? Gwarancję doskonałej izolacji termicznej oraz niezawodną barierę dla najróżniejszych dźwięków dochodzących z ulicy.

Nasze Fasady i ściany umożliwiają stworzenie naprawdę oryginalnych form i kształtów, konstrukcji przestrzennych, przeszkleń dachowych. Do wyboru mamy rozmaite szklenia: szyby refleksyjne, termoizolacyjne, akustyczne lub szkło weneckie. Nie czekaj i odwiedź koniecznie naszą stronę: www.altech-aluminium.pl. Tam dowiesz się o wiele więcej na temat naszej firmy oraz wszystkich naszych produktów.

Zostań naszym kolejnym, zadowolonym klientem! Nigdzie nie znajdziesz tak wspaniałych fasad i ścian osłonowych jak tylko w naszej firmie!